Varbase Reports (8.x-6.6) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
