Varbase Reports (9.0.1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
