Varbase SEO (8.x-6.12) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Language
ta: மொழி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Path
ta: பா​தை

en: User
ta: பயனாளர்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Count
ta: எண்ணிக்கை
