Varbase SEO (8.x-6.13) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Count
th: จำนวน

en: Front page
th: หน้าแรก

en: Global
th: ส่วนกลาง

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
