Varbase SEO (8.x-6.15) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Path
ml: വഴി

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Front page
ml: പ്രധാനതാള്‍
