Varbase SEO (8.x-6.16) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Language
is: Tungumál

en: Reset
is: Endursetja

en: Taxonomy term
is: Flokkunarhugtak

en: Path
is: Slóð

en: User
is: Notandi

en: Page
is: Síða

en: Filter
is: Sía

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Front page
is: Forsíða

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
