Varbase SEO (8.x-6.16) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
