Varbase SEO (8.x-6.16) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Language
pl: Język

en: Reset
pl: Resetuj

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: Path
pl: Ścieżka

en: User
pl: Użytkownik

en: Page
pl: Strona

en: Filter
pl: Filtr

en: Count
pl: Liczba

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Front page
pl: Strona główna

en: Global
pl: Globalne

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Last accessed
pl: Ostatnio użyte

en: Fix 404 pages
pl: Napraw błędy 404

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: 404 page not found
pl: 404 strona nie znaleziona

en: 403 access denied
pl: 403 dostęp zabroniony
