Varbase SEO (8.x-6.17) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Language
oc: Lenga

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: Path
oc: Camin

en: User
oc: Utilizaire

en: Page
oc: Pagina

en: Filter
oc: Filtrar

en: Count
oc: Descompte

en: Sort by
oc: Triar per

en: Front page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
