Varbase SEO (8.x-6.17) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Content
fa: محتوا

en: Language
fa: زبان

en: Reset
fa: اعاده

en: Taxonomy term
fa: کلمه رده بندی

en: Path
fa: مسیر

en: User
fa: کاربر

en: Page
fa: صفحه

en: Filter
fa: صافی

en: Count
fa: شمارش

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Front page
fa: صفحه اول

en: Global
fa: سراسری

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: 404 page not found
fa: 404 صفحه پیدا نشد

en: 403 access denied
fa: 403 دسترسی ممنوع
