Varbase SEO (8.x-6.9) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Language
se: Giella

en: User
se: Geavaheaddji

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
