Varbase SEO (9.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: Path
el: Διαδρομή

en: User
el: Χρήστης

en: Page
el: Σελίδα

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Front page
el: Αρχική σελίδα

en: Global
el: Καθολικό

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
