Varbase SEO (9.0.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Path
am: ዱካ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Front page
am: ፊት ገፅ
