Varbase SEO (9.0.1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Language
be: Мова

en: Reset
be: Скінуць

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Path
be: Сцежка

en: User
be: Карыстальнік

en: Page
be: Старонка

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Count
be: Колькасць

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Front page
be: Галоўная старонка
