Varbase SEO (9.0.5) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Language
te: భాష

en: Taxonomy term
te: వర్గీకరణ పదం

en: User
te: వాడుకరి

en: Page
te: పేజీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: Count
te: లెక్క

en: Front page
te: మొదటి పేజీ

en: - All -
te: - అన్ని -
