Varbase SEO (9.0.9) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Language
af: Taal

en: Reset
af: Herstel

en: Path
af: Pad

en: User
af: Gebruiker

en: Page
af: Bladsy

en: Filter
af: Filtreer

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
