Varbase Total Control Dashboard (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Yes
jv: Ya

en: no
jv: ora

en: Dashboard
jv: Dasbor
