Varbase Total Control Dashboard (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Administration
sk: Administrácia

en: Yes
sk: Áno

en: no
sk: nie

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: Filters
sk: Filtre

en: Dashboard
sk: Nástenka
