Varbase Total Control Dashboard (8.x-1.0-beta10) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: Yes
is: Já

en: no
is: nei

en: Filters
is: Síur
