Varbase Total Control Dashboard (8.x-1.0-beta11) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Yes
ka: დიახ

en: no
ka: არა

en: Filters
ka: ფილტრები
