Varbase Total Control Dashboard (8.x-1.0-beta11) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Content
ru: Утка

en: Type
ru: Янзы

en: Yes
ru: Ийе

en: no
ru: чок

en: Filters
ru: Шүүрлер
