Varbase Total Control Dashboard (8.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Administration
af: Administrasie

en: Yes
af: Ja
