Varbase Total Control Dashboard (8.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Administration
be: Кіраванне

en: Yes
be: Так

en: no
be: не

en: End Date
be: Дата Заканчэння

en: Filters
be: Фільтры

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў
