Varbase Total Control Dashboard (8.x-1.0-beta3) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།
