Varbase Total Control Dashboard (8.x-1.0-beta5) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: Dashboard
bn: ড্যাশবোর্ড
