Varbase Total Control Dashboard (8.x-1.0-beta5) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Yes
mg: Eny

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana
