Varbase Total Control Dashboard (8.x-1.0-beta6) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Yes
eu: Bai

en: no
eu: ez

en: Display options
eu: Bistaratu aukerak

en: End Date
eu: Bukaera data

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Discussion
eu: Eztabaida

en: Dashboard
eu: Aginte-panela
