Varbase Total Control Dashboard (8.x-1.0-beta6) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Administration
pl: Administracja

en: Yes
pl: Tak

en: no
pl: nie

en: Display options
pl: Opcje wyświetlania

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: End Date
pl: Data końcowa

en: Filters
pl: Filtry

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Default display options
pl: Domyślne opcje wyświetlania
