Varbase Total Control Dashboard (8.x-1.0-beta7) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Yes
gu: હા
