Varbase Total Control Dashboard (8.x-1.0-beta7) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Content
ur: متن

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Administration
ur: تنظیم

en: Yes
ur: ہاں
