Varbase Total Control Dashboard (8.x-1.0-beta8) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Yes
nn: Ja

en: no
nn: nei

en: Display options
nn: Visningsalternativ

en: Start Date
nn: Startdato

en: Filters
nn: Filter

en: Dashboard
nn: Styringspanel
