Varbase Total Control Dashboard (8.x-1.0-beta9) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Yes
ne: हो

en: no
ne: हैन

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
