Varbase Total Control Dashboard (8.x-1.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Value
fil: Halaga

en: Type
fil: Uri

en: Yes
fil: Oo

en: Filters
fil: Mga salaan

en: Dashboard
fil: Dashbord
