Varbase Total Control Dashboard (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Yes
hr: Da

en: no
hr: ne

en: Display options
hr: Opcije prikaza

en: Start Date
hr: Od datuma

en: End Date
hr: Do datuma

en: Filters
hr: Prečistači

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča
