Varbase Total Control Dashboard (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: Yes
mr: हो

en: Start Date
mr: सुरुवातीचा दिनांक
