Varbase Total Control Dashboard (8.x-1.3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Yes
ta: ஆம்

en: no
ta: இல்லை

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Dashboard
ta: முகப்பு பெட்டகம்
