Varbase Total Control Dashboard (8.x-1.4) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: no
ug: ياق

en: More...
ug: تېخىمۇ كۆپ...

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى
