Varbase Total Control Dashboard (8.x-5.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Value
oc: Valor

en: Type
oc: Tipe

en: Yes
oc: Òc

en: no
oc: non

en: End Date
oc: Data de fin

en: Filters
oc: Filtres

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: Edit Account
oc: Editar lo compte
