Varbase Total Control Dashboard (8.x-5.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Yes
th: ใช่

en: no
th: ไม่

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End Date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: Dashboard
th: หน้าหลัก
