Varbase Total Control Dashboard (8.x-5.2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: Yes
am: እሺ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች
