Varbase Total Control Dashboard (8.x-5.4) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Yes
el: Ναι

en: no
el: όχι

en: Display options
el: Επιλογές προβολής

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End Date
el: Ημερομηνία Λήξης

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων
