Varbase Total Control Dashboard (8.x-6.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Yes
ar: نعم

en: no
ar: لا

en: Display options
ar: خيارات العرض

en: Filters
ar: المرشحات

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم
