Varbase Total Control Dashboard (8.x-6.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Value
hi: मान

en: Type
hi: प्रकार

en: Yes
hi: हाँ

en: no
hi: नहीं

en: Display options
hi: प्रदर्शन विकल्प

en: Start Date
hi: आरंभ तारीख

en: End Date
hi: अंतिम तारीख

en: Filters
hi: फ़िल्टर
