Varbase Total Control Dashboard (8.x-6.10) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Yes
az: Bəli

en: no
az: yox

en: Display options
az: Monitor parametrləri

en: Filters
az: Filtrlər
