Varbase Total Control Dashboard (8.x-6.11) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Yes
eo: Jes

en: Filters
eo: Filtroj

en: Dashboard
eo: Instrumentejo
