Varbase Total Control Dashboard (8.x-6.11) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: no
ku: نەخێر

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Dashboard
ku: داشبۆرد
