Varbase Total Control Dashboard (8.x-6.12) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Value
uk: Значення

en: Type
uk: Тип

en: Yes
uk: Так

en: no
uk: ні

en: Display options
uk: Опції відображення

en: Start Date
uk: Дата початку

en: End Date
uk: Кінцева дата

en: Filters
uk: Фільтри

en: Manage users
uk: Керувати користувачами

en: Discussion
uk: Коментування

en: More...
uk: Докладніше...

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Edit Account
uk: Редагування облікового запису

en: Default display options
uk: Опції базового відображення
