Varbase Total Control Dashboard (8.x-6.5) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Value
fr: Valeur

en: Yes
fr: Oui

en: no
fr: non

en: Display options
fr: Options d'affichage

en: Start Date
fr: Date de début

en: End Date
fr: Date de fin

en: Filters
fr: Filtres

en: Manage users
fr: Gérer les utilisateurs

en: More...
fr: Plus...

en: Dashboard
fr: Tableau de bord

en: Edit Account
fr: Editer le compte

en: Default display options
fr: Options d'affichage par défaut
