Varbase Total Control Dashboard (8.x-6.5) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Yes
sq: Po

en: no
sq: jo

en: Filters
sq: Filtrat
