Varbase Total Control Dashboard (8.x-6.8) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Yes
et: Jah

en: no
et: ei

en: Display options
et: Kuva valikud

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Filters
et: Filtrid

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Default display options
et: Vaikimisi esitlusvalikud
